Zápis do kurzu: 19.marca o 17.00, resp. kedykoľvek ONLINE. ONLINE PRIHLÁŠKA
0910 797 918 bubeliny@centrum.sk

Autoškola Bubelíny

Vodičské a doškoľovacie kurzy

Zapíšte sa jednoducho ONLINE (cez "PRIHLÁŠKU") z pohodlia Vášho domova. Zrýchlený aj bežný kurz začína už 19.3.2019. 
POZOR NOVINKA! Do našej autoškoly môžete prestúpiť aj z inej autoškoly, a všetky jazdy, ktoré ste tam už absolvovali Vám neprepadnú. U nás doplatíte len zvyšnú časť kurzu. Informácie ohľadom prestupu Vám poskytneme telefonicky.
U nás máte odborný a tolerantný prístup, bez kriku a nadávok. Platenie za kurz je na splátky bez navýšenia. Zapožičiame Vám počas kurzu učebnicu autoškoly, získate prístup do eLearningu autoškoly, začínate výcvikom na autotrenažéri.   

Ponúkame Vám vodičské kurzy a doškoľovacie kurzy na sk. B (osobné automobily). Vyberte si typ kurzu podľa Vašej potreby.

VODIČSKÉ KURZY

a, Bežný kurz = najlacnejší kurz. Teoretický a praktický výcvik trvá približne 3-4 mesiace. Súčasťou praktického výcviku je autotrenažér, oboznámenie s vozidlom, praktická údržba, autocvičisko a jazdy v cestnej premávke. 

b, Rýchlo kurz = najrýchlejší kurz. Celkový kurz trvá približne 2 mesiace. Žiak je uprednostňovaný pred žiakmi bežného kurzu pri výbere jázd. Obsah kurzu je totožný s bežným kurzom. 

c, Špeciálny kurz = najlepší kurz (VIP kurz). Chcete jazdiť len cez víkendy, alebo len poobede? Chcete mať teóriu len vo Vami určenom dni a Vami určenej hodine? Chcete každú jazdu začínať a končiť len pred Vašim domom, alebo máte aj iné špeciálne požiadavky? Povedzte nám ich a užite si kurz podľa Vašich predstáv! (cena dohodou)

ROZSAH KURZU AUTOŠKOLY na sk.B

Teoretická príprava + Praktická údržba =
11 celkov v trvaní 3 vyučovacích hodín
Trenažér =
4 vyučovacie hodiny      Autocvičisko = 4 vyučovacie hodiny
Praktické jazdy =
1350 minút (vrátane jazdy s vozíkom a doplnkového výcviku na  autocvičisku)


DOŠKOĽOVACIE KURZY A PRESKÚŠANIA


V prípade, že na základe rozhodnutia polície budete musieť absolvovať doškoľovací kurz, alebo budete musieť urobiť preskúšanie na sk.B, obráťte sa na nás. Kurz absolvujete rýchlo a za výhodnú cenu.

copyright 2015-2019 Ing. Jaroslav Bubelíny
2015 Web služby s.r.o.